Firma OGRÓD SERWIS powstała w 1992 r. W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się wyłącznie obsługą serwisową maszyn ogrodniczych oraz organizacją szkoleń dla nowo otwieranych punktów serwisowych, powstających na terenie całej Polski.

Od 2005 r. jesteśmy wyłącznym przedstawicielem amerykańskiej firmy GRASSHOPPER, lidera w segmencie maszyn o zerowym promieniu skrętu.

Importujemy produkty wysokiej  jakości, zapewniając bardzo atrakcyjne ceny. Zaimportowane maszyny rozprowadzamy za pośrednictwem autoryzowanych dealerów, zapewniających profesjonalną obsługę serwisową lub bezpośrednio dostarczamy sprzęt do klienta.
Grasshopper  to profesjonalne maszyny wielofunkcyjne przeznaczone do wykorzystywania przez cały rok. Mogą one być napędzane silnikami Briggs&Stratton , Kohler lub Kubota o mocy 20 – 30HP. Znajdują one zastosowanie zarówno w ogrodach użytkowników indywidualnych, jak i na wielohektarowych terenach zieleni miejskiej (parki, boiska sportowe).

Dla potencjalnych nabywców, na ich terenie, organizujemy pokazy pracy maszyn. Jest to doskonały sposób weryfikacji potrzeb klientów, jak również sprawdzian możliwości maszyn. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi odbiorcami a ich opinie przekazujemy kolejnym nabywcom oraz  producentowi .

Bardzo dużą uwagę zwracamy na sprawną obsługę techniczną sprzedawanych maszyn. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową części zamiennych.Zajmujemy się kompleksowym szkoleniem mechaników, którzy ściśle z nami współpracują. Staramy się w 100% zabezpieczyć części do rozprowadzanych przez nas maszyn.
Wszystkie importowane maszyny posiadają wymagane certyfikaty oraz spełniają normy Unii Europejskiej .
Z roku na rok rośniemy w siłę i staramy się być bardzo operatywni  i zawsze zapewniać naszym klientom najwyższy standard usług.
Ci, którzy nam zaufali, przekonali się, co to znaczy sprawna i profesjonalna obsługa klienta.