Garść porad jak ulepszyć stronę www

Twórz swoje własne treści! To ty najlepiej wiesz, jaki jest Twój biznesowy cel. Nawet jeśli nie czujesz, że Twoje umiejętności redaktorskie są na wysokim poziomie, stwórz szkic tekstu i oddaj go osobie z wykształceniem polonistycznym, aby pomogła go wygładzić.
Połóż nacisk na Twoją misję. Na stronie głównej odwiedzający musi mieć jasność, czym się zajmujesz.
Przygotuj wyróżniki Twojej oferty. Odznacz się od konkurencji, pokaż, co stanowi silne strony Twojego biznesu. Zrób to w sposób atrakcyjny wizualnie.
Nie bój się używać przycisków „Call to action”, niech przyciągają uwagę i naprowadzają odwiedzającego na ścieżkę realizacji zamówienia produktu/ usługi lub do ważnej promocji.
Unikaj zdjęć niepewnego pochodzenia, bez jasno ustalonych praw autorskich. Korzystaj ze zdjęć z darmowych stocków, ale wybieraj te mniej popularne. Gdy te same twarze modelek i modeli pojawiają się na stronach konkurencji, zmniejszają wrażenie profesjonalności i dbałości o wizerunek
Dodawaj krótkie i ciekawe materiały wideo, są coraz bardziej lubiane przez użytkowników, bo pokazują duże zaangażowanie firmy w prowadzony biznes.
Oraz oczywiście – dopilnuj aby Twoja strona dobrze wyświetlała się na urządzeniach z mniejszymi ekranami.

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl