Platforma B2B

W czasach wszechobecnej cyfryzacji oraz ciągłego i nieustannego rozwoju świata, należy podejmować śmiałe i innowacyjne decyzje, które wspomogą rozwój nas samych oraz naszej działalności.

Powinniśmy dokonywać mądrych i przemyślanych postanowień, by móc w pełni panować nad kreacją naszego sukcesu. Świadome wybory otworzą przed nami wiele możliwości, które znacznie zaowocują w komforcie naszej pracy oraz wygenerują większe zyski. Dlatego tak istotne jest, aby stale się rozwijać i przeć do przodu w celu dalszej edukacji.

W związku z powyższym, chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z wyjątkowej usługi stworzenia indywidualnie dobranej platformy sprzedażowej dla hurtowników. Jesteśmy niezwykle otwarci na współpracę z nowymi firmami, ponieważ nam także zapewni to nieprzerwany rozwój. Sami zdecydowanie stawiamy na kontakty z ludźmi i czujemy się niezwykle zobowiązani, gdy możemy zaoferować naszą usługę większemu gronu odbiorców. Nie umniejsza to jednak naszych kreatywnych zdolności i możemy zapewnić, że profesjonalnie podchodzimy do każdego z osobna. Zależy nam na kreowaniu marki nastawionej głęboko na potrzeby ludzi, z którymi współpracujemy.
Interaktywa
Stąd też, platformy, na których pracujemy są oparte na oprogramowaniu Prestashop. Posiadamy ogromne zaufanie, jak również wiedzę na temat jego użytkowania. Państwo jako sprzedawcy, są w stanie na takiej utworzonej przez nas platformie, wygenerować swój profil pozwalający na efektywne zarządzanie produktami, które znajdują się w danej ofercie. Mają Państwo także wgląd w pełną listę zamówień oraz obsługę klienta, czy też możliwość zarządzania swoimi przewoźnikami oraz harmonogramami. Dodatkowo, dzięki tej platformie istnieje sposób na kontrolowanie postępów np. bieżącego miesiąca, a to za sprawą wglądu do statystyk. Tak więc, wszyscy nasi klienci są w stanie analizować wykresy sprzedażowe w celu wyciągania nowych wniosków, co za tym idzie, dalszego rozwoju. My, jako administratorzy, deklarujemy, że stale pozostajemy z Państwem w kontakcie oraz będziemy obsługiwać platformę od bardziej technicznej strony. Wprowadzimy wszelkie udogodnienia oraz poprawki, mające na celu łatwiejszy dostęp i obsługę danej platformy przez potencjalnych klientów.
Interaktywa

Co wyróżnia nas na tle konkurentów?

Zdecydowanie jest to aspekt wizualny. Mianowicie, każda platforma, którą tworzymy, jest specjalnie opracowywana z pełnym poczuciem estetyki i indywidualizmu. Pozwolimy wyróżnić się Państwa stronie, dzięki naszemu personalnemu i jednostkowemu podejściu do danego klienta. Nie korzystamy z gotowych szablonów, gdyż jesteśmy świadomi istotnego faktu, iż każdy jest inny. Dlatego chcemy projektować platformy, które nie zginą w gąszczu swoich marnych klonów, a dzięki swojej niepowtarzalnej szacie graficznej, skupią odpowiednich klientów i ukarzą pełen profesjonalizm danej działalności. Zapewniamy także kompleksową opiekę nad daną platformą i monitorowanie oraz naprawianie wszelkich błędów na bieżąco. Takie podejście sprawia, że nasza platforma stanie się bardziej rozpoznawalna, a także efektywnie zwróci uwagę szerszego grona odbiorców. Państwo także staną w lepszym świetle, jako dobrze rotująca działalność, której celem jest rozwój profesjonalnej marki i chęć budowania nowych, może nawet nie oczywistych rozwiązań.
Interaktywa

Funkcjonalność platformy

Jeżeli chodzi o ten wyżej wspomniany aspekt, to rozwiązanie, które proponujemy otworzy przed Państwem multum możliwości. Jednym z nich jest optymalny system płatności, który zostanie zintegrowany również z tymi szybkimi typu Blik. Zapewni to niewątpliwie duży komfort podczas zakupów klientom, jak też samemu sprzedawcy. Jest to bowiem rozwiązanie stosowane obecnie w niemalże każdym sklepie internetowym, jak i stacjonarnym, a ludzi, chętnie korzystających z tej opcji przybywa z dnia na dzień. Nic dziwnego, bowiem to innowacyjne rozwiązanie pozwala nam zaoszczędzić całkiem sporo czasu.
Interaktywa
Inną kwestią, o której już wcześniej poniekąd wspomnieliśmy, jest super przyjemna w użytkowaniu integracja z przewoźnikami. Jesteśmy bowiem w stanie, zarządzać ich harmonogramem i bezproblemowo kontaktować się z nimi, w celu logistycznego dostarczenia konkretnych zamówień. Dodatkowo, możemy zintegrować Państwa platformę z innymi stronami, np. ceneo. Ma to na celu przekierowywanie klientów z tego portalu do nas, w celu zakupienia produktu w jak najbardziej okazyjnej cenie. Jest to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych kupujących, gdyż przychodząc na Państwa platformę, posiadają gwarancję i pewność sprawdzonej usługi. Możemy również połączyć stronę z social mediami, które będą stanowić świetną bazę reklamową. Klient uzyska łatwiejszy dostęp i zostanie automatycznie przekierowany ze swojego konta na Facebooku, a my możemy zainwestować w reklamę na stronie, z której dziennie korzysta nawet ponad setka milionów ludzi. Wszystkie wyżej wymienione opcje wchodzą w skład standardowych opcji.
Interaktywa

Jakie są więc opcje niestandardowe?

Jeżeli zdecydują się Państwo na takie rozwiązanie, możemy zaproponować wprowadzenie odpowiednich rabatów bądź progów cenowych dla kontrahentów. Z pewnością jest to kolejne dobre rozwiązanie, mające na celu przyciągnięcie nowych osób. W celu zabezpieczenia przed niechcianymi oszustwami, jesteśmy w stanie wprowadzić kontrolowaną rejestrację kontrahentów. Jeśli natomiast zechcą Państwo zabezpieczyć się przed np. zbyt niskimi kosztami, to proponujemy zastosowanie minimalnej wartości zamówienia. Takich opcji, na życzenie, możemy dodać jeszcze więcej. Jesteśmy niezwykle otwarci na tworzenie platform, które spełnią wszelkie oczekiwania.
Interaktywa

Czy możemy dodać coś jeszcze?

Oczywiście! W ramach opcji dodatkowej możemy zaprojektować niestandardowe integracje z systemami zewnętrznymi. Dzięki temu, są Państwo w stanie połączyć się przez swoją platformę z programami magazynowymi typu Subiekt, czy nawet hurtowniami. W przypadku takiego wariantu powinna się znaleźć specjalna oferta integracji z platformą B2B. Wszelkie nasze działania będą podyktowane na rozwój i ulepszone działania danej firmy, poprzez platformy, które tworzymy. W celu uzyskania dodatkowych informacji gorąco zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na nurtujące pytania, podpowiemy nowe innowacyjne rozwiązania, dostosujemy odpowiednią szatę graficzną dla indywidualnego klienta. Zapewnimy bazę do dalszego rozwoju. Zapraszamy!
Interaktywa

Pakiety usług

Podstawowy

499
 • solidna baza - sklep internetowy przygotowany do sprzedaży Twoich produktów
 • stabilny serwer - sklep działa sprawnie o każdej porze dnia i nocy
 • wsparcie - opieka nad Twoim sklepem 24h
 • proponowany wygląd sklepu - przygotujemy wygląd sklepu wg naszej koncepcji
 • przygotowany do rozwoju - możliwość dalszego rozwoju sklepu zawsze kiedy tego potrzebujesz

Czytaj więcej

Standardowy

799
 • solidna baza - sklep internetowy przygotowany do sprzedaży Twoich produktów
 • stabilny serwer - sklep działa sprawnie o każdej porze dnia i nocy
 • wsparcie - opieka nad Twoim sklepem 24h
 • indywidualny wygląd sklepu - przygotujemy wygląd sklepu wg Twojego pomysłu
 • przygotowany do rozwoju - możliwość dalszego rozwoju sklepu zawsze kiedy tego potrzebujesz

Czytaj więcej

Premium

1299
 • solidna baza - sklep internetowy przygotowany do sprzedaży Twoich produktów
 • stabilny serwer - sklep działa sprawnie o każdej porze dnia i nocy
 • wsparcie - opieka nad Twoim sklepem 24h
 • indywidualny wygląd sklepu - przygotujemy wygląd sklepu wg Twojego pomysłu
 • przygotowany do rozwoju - możliwość dalszego rozwoju sklepu zawsze kiedy tego potrzebujesz
 • pełna integracja - Twoja oferta obecna na dodatkowych serwisach sprzedażowych jak allegro, ceneo itp.
 • opcjonalnie możliwość integracji produktów z Twoim programem magazynowym lub dystrybutorem/hutrownią

Czytaj więcej

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl