Sklepy internetowe

W dzisiejszych czasach, gdy wszystko jest już w Internecie, nadal nie ma tam Twojego biznesu?
Może teraz jest najlepszy moment by tam zabłysnąć?

Zakupy online stają się coraz bardziej popularne. Dzięki e-sklepom Twoje produkty mogą stać się pożądane nie tylko na rynku polskim ale i zagranicznym oraz dotrą do każdego użytkownika Internetu o każdej porze dnia i nocy. Posiadanie sklepu internetowego to dobry krok do tego by każdy miał możliwość usłyszenia o Twoim produkcie – niezależnie od tego czy jest to branża modowa, farmaceutyczna, budowlana czy jakakolwiek inna. Budowanie wizerunku marki w świadomości klienta to ważny etap do sukcesu. Obawiasz się, że Twoja firma nie jest jeszcze odpowiednio znana a o sprzedawanych produktach wie zaledwie kilka osób? Chętnie pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w Internecie. Jako właściciel e-sklepu będziesz miał możliwość rozwijania swojej marki w sieci oraz pozyskiwania nowych klientów.
Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu sklepów internetowych. Projekt dostosowujemy indywidualnie pod każdego klienta, nacisk kładziemy głównie na funkcjonalność i wygląd. Zależy nam, aby każde zlecenie było dopasowane do potrzeb klienta i  dobieramy jak najlepsze rozwiązania. Nasze zadania wykonujemy solidnie stawiając przy tym na jakość i nowoczesność.

Nie musisz martwić się o podobieństwo platformy do innych tego typu w Internecie. Sklepy internetowe konstruujemy od podstaw, bez używania konkretnych szablonów, przez co ich wygląd jest bardziej ciekawy i mniej banalny. Często oczekiwania przerastają rzeczywistość. Własny biznes nie przynosi prognozowanych korzyści? Dotychczasowe zdjęcia produktów nie przyciągały klientów? W naszej ofercie mamy również tworzenie grafik, które przedstawią Twój produkt z jak najlepszej strony. Stworzymy grafikę, która całkowicie będzie pasować do Twojej branży i wyróżni Cię na tle konkurencji. Większość projektów to autorskie pomysły charakteryzujące się między innymi łatwością w sterowaniu stroną z panelu administracyjnego oraz estetycznymi i przykuwającymi wzrok grafikami.
Interaktywa

Do możliwości, które posiadają sklepy internetowe stworzone przez nas można zaliczyć:

 • Integrację z szybkimi płatnościami, które są bardzo wygodne dla klienta. Dzięki tej funkcji zarówno klient, jak i sprzedawca dostaje w szybkim tempie informację o dokonaniu transakcji oraz niweluje ona ryzyko występowania błędów systemowych dotyczących płatności, ponieważ mechanicznie uzupełnia dane płatnościowe. Co więcej dzięki szybkim płatnością możliwe są wpłaty w obcych walutach.
 • Integracje z innymi platformami transakcyjnymi oraz mediami społecznościowymi – dzięki tej funkcji Twoje produkty będą widoczne w niejednym miejscu w Internecie. W łatwy sposób można uzupełniać ofertę w sieci. Współpracujemy między innymi z ceneo i allegro.
 • Integracje z kurierami, dzięki której e-sklep ma zapewnione wsparcie techniczne sprzedaży wysyłkowej. Zapewniamy solidny serwer służący całą dobę oraz wsparcie w postaci opieki nad danym sklepem o każdej porze.
 • Dodatkową funkcją jest integracja sklepu z programem magazynowym, która polega na pobieraniu informacji o produktach z programu magazynowego i wysyłaniu jej do sklepu, gdzie są aktualizowane w kartotekach produktów, a jeśli współpracujesz z hurtownią również w szybki sposób możesz uzupełniać ofertę e-sklepu o nowe produkty z dystrybucji.
Interaktywa
Nie musisz się martwić o swoją działalność, jesteśmy po to, żeby Ci pomóc i przez 24h będziemy czuwać nad sprawnością Twojego e-sklepu. Nasze projekty konstruujemy tak, że w momencie gdy zapragniesz rozwinąć swój sklep damy Ci taką możliwość, zaktualizujemy i rozbudujemy go. Dodatkowo zapewniamy promocję w wyszukiwarce Google oraz wsparcie reklamy Twojej marki w Internecie. Posiadamy trzy pakiety usług, które w zależności od tego czego potrzebujesz realizujemy z pełną precyzją – podstawowy, standardowy i premium.
Interaktywa
Nasze realizacje wykonujemy w oparciu o PrestaShop, WordPress + Woocommerce. Przez posiadanie e-sklepu Twój biznes ma szanse na zwiększenie sprzedaży i na bieżąco będziesz mógł czuwać nad potrzebami Twoich klientów, przez co z łatwością możesz modyfikować swoją ofertę pod ich oczekiwania. Uruchomienie działalności w Internecie jest znacznie tańsze niż takie prowadzone drogą tradycyjną. Dzięki podjęciu decyzji o prowadzeniu sklepu internetowego zyskujesz dodatkowe możliwości marketingowe kierowane za pomocą mediów społecznościowych czy systemu reklamowego Google. Stworzony sklep internetowy nie tylko pozwoli Ci z łatwością przedstawiać i aktualizować swoją ofertę, ale także wyświetli ją potencjalnej grupie docelowej oraz zwiększy grono klientów.
Interaktywa
Posiadanie własnego miejsca w Internecie, w postaci e-sklepu, to podstawa by być zauważonym. Jest to Twoja elektroniczna wizytówka i to ono służy za ,,pierwsze wrażenie” jakie Twoja firma wywiera na kliencie w tym wirtualnym świecie. Większość osób szuka w Internecie informacji na temat konkretnej usługi bądź produktu, może to akurat teraz ktoś potrzebuje Twojego biznesu? Pamiętaj, że konkurencja nie śpi i jest już w Internecie. Nie możesz zostać w tyle. Nawet jeśli myślisz, że nie jest Ci to potrzebne – bycie w Internecie- to pamiętaj, że świat idzie do przodu, Internet powoli wypiera inne źródła informacji i to on staje na piedestale komunikacji. Jeśli nie będzie Cię w Internecie i nie zaistniejesz w mentalności potencjalnych klientów to będzie Ci trudno zbudować mocną pozycję na rynku.
Interaktywa
Dzięki przebywaniu w sieci Twoi klienci będą mieli możliwość kontaktowania się z Tobą o każdej porze dnia i nocy oraz dostępu do Twojej oferty przez cały czas. Internet stał się teraz jednym ze sposobów komunikowania, bycie w nim pozwala na lepszy kontakt z klientami i dbanie o to, żeby zatrzymać ich z nami na dłużej. Wizerunek w sieci jest priorytetem w dążeniu do sukcesu, więc nie możesz pozwolić by Cię w niej nie było. Dobrze wiemy jak trudno jest zabłysnąć w Internecie i właśnie dlatego, że sami przez to przechodziliśmy chcemy podać Ci pomocną dłoń. Jeśli nadal masz wątpliwości na naszej stronie znajduję się formularz z wersją próbną Twojego sklepu, wystarczy podać mail. Pomożemy Ci zaistnieć w wirtualnym świecie!
Interaktywa

Pakiety usług

Podstawowy

499
 • solidna baza - sklep internetowy przygotowany do sprzedaży Twoich produktów
 • stabilny serwer - sklep działa sprawnie o każdej porze dnia i nocy
 • wsparcie - opieka nad Twoim sklepem 24h
 • proponowany wygląd sklepu - przygotujemy wygląd sklepu wg naszej koncepcji
 • przygotowany do rozwoju - możliwość dalszego rozwoju sklepu zawsze kiedy tego potrzebujesz

Czytaj więcej

Standardowy

799
 • solidna baza - sklep internetowy przygotowany do sprzedaży Twoich produktów
 • stabilny serwer - sklep działa sprawnie o każdej porze dnia i nocy
 • wsparcie - opieka nad Twoim sklepem 24h
 • indywidualny wygląd sklepu - przygotujemy wygląd sklepu wg Twojego pomysłu
 • przygotowany do rozwoju - możliwość dalszego rozwoju sklepu zawsze kiedy tego potrzebujesz

Czytaj więcej

Premium

1299
 • solidna baza - sklep internetowy przygotowany do sprzedaży Twoich produktów
 • stabilny serwer - sklep działa sprawnie o każdej porze dnia i nocy
 • wsparcie - opieka nad Twoim sklepem 24h
 • indywidualny wygląd sklepu - przygotujemy wygląd sklepu wg Twojego pomysłu
 • przygotowany do rozwoju - możliwość dalszego rozwoju sklepu zawsze kiedy tego potrzebujesz
 • pełna integracja - Twoja oferta obecna na dodatkowych serwisach sprzedażowych jak allegro, ceneo itp.
 • opcjonalnie możliwość integracji produktów z Twoim programem magazynowym lub dystrybutorem/hutrownią

Czytaj więcej

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl