Poserwisowa obsługa Twojej strony

Obsługa strony, nad którą zakończone zostały już wszelkie prace programistyczne, wiąże się zwykle z kilkoma sprawami. Po pierwsze, dużo zależy od tego, jak wiele wiedzy udało Ci się zdobyć w procesie prac nad stroną, co podpatrzyłeś od programistów i osoby, która uczyła Cię obsługi panelu do zarządzania treściami. Druga jest taka – jak często chcesz wprowadzać na Twojej stronie zmiany i ulepszenia?
Obsługa strony po fakturze będzie wiązać się w takim wypadku z dodatkowymi kosztami i ciągłą koniecznością konsultacji z firmą, która stworzyła Twoją stronę.
Zakończenie pracy nad witryną to nie jest koniec Twojego wysiłku związanego z promocją firmy w sieci.
Dopilnowanie takich spraw jak odpowiednie znaczniki, tytuły h1 h2 h3, budowa adresów url, metatagi – decydują o tym, jak wysoko Twoja strona wskoczy w wynikach wyszukiwania Google. Czy zadbałeś/łaś, aby firma wykonująca Twoją stronę wykonała w tym zakresie odpowiednią pracę? Czy może będziesz musiał za to osobno dopłacić? Koniecznie upewnij się, co znajduje się w pakiecie oferowanym Ci na początku współpracy. Brak wiedzy w tym zakresie… może Cię dużo kosztować. Aby osiągnąć sukces w necie, nie możesz być tylko bardzo dobry w swojej dziedzinie. Musisz się doedukować, aby nie zostać z nieskuteczną stroną na późniejszym etapie. Nawet jeśli tania oferta wygląda atrakcyjnie, zadaj sobie pytanie, co faktycznie kryje się pod spodem? Zapytaj o wszystkie detale. To nic nie kosztuje, a może uchronić Cię przed wyborem niewłaściwej firmy do wykonania Twojej strony www.

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl